Trycholog Ewelina Wysoczańska prowadzi konsultacje, badania i terapie problemów związanych z włosami i skórą głowy. Z trychologią związana jest już od 2010 roku. Dzięki nabytej wiedzy, doświadczeniu i umiejętnościom, a także dysponując odpowiednim sprzętem, przeprowadza w gabinecie Beauty Republic mikroskopowy ogląd skóry głowy i włosów. Analizując otrzymane wyniki, diagnozuje schorzenie i rzetelnie przedstawia przebieg dalszego postępowania.

Trycholog pomaga ustalić przyczynę schorzenia, czy nieprawidłowości, która powoduje Twój dyskomfort.

Trycholog Ewelina Wysoczańska nieustannie podnosi poziom swoich kwalifikacji biorąc udział w branżowych seminariach i konferencjach. Na bieżąco śledzi napływające informacje o przyczynach i sposobach leczenia nadmiernego i nieprawidłowego wypadania włosów.

Zapisz się na konsultacje do Trycholog Eweliny Wysoczańskiej jeśli skarżysz się na:

  • Swędząca skóra głowy

  • Uczucie jej ściągnięcia

  • Wypadające włosy

 

Czy wiesz, że jednymi z najczestrzych przyczyn wypadania włosów u kobiet są:

  • problemy hormonalne

  • stres

  • błędy żywieniowe

  • predyspozycje genetyczna

Rezerwacja pod numerem tel : 784 500 999
 

 

 

Beauty Republic prowadzi stacjonarną sprzedaż kosmetyków firmy BIONIGREE. 

BIONIGREE to skuteczne i naturalne kosmetyki trychologiczne do pielęgnacji skóry głowy i włosów opracowanych według autorskich, unikalnych receptur. Ich skład to blisko 93% naturalnych substancji pochodzenia roślinnego np. wyciągi z czarnej porzeczki. 

Misją firmy BIONIGREE jest opracowanie koncepcji, przeprowadzenie badań, a następnie dystrybucja najwyższej jakości naturalnych produktów na bazie czarnej porzeczki, których skuteczność potwierdza zdrowy wygląd i wyśmienite samopoczucie. BIONIGREE to firma z polskim kapitałem. Koncepcje produktów oraz ich badania dermatologiczne realizowane są we współpracy z czołowymi polskimi ośrodkami badawczymi. Zaopatrywanie się w składniki od polskich producentów i dystrybutorów. 

TRYCHOLOGIA

REZERWUJ PRZEZ 

http://gabinettrychologiczny.pl/

© 2018 BeautyRepublic

Created by rosh_uk